Webform Report (6.x-2.0-rc2) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: none
af: geen

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Export
af: Voer uit

en: Update
af: Dateer op

en: View
af: Wys

en: results
af: resultate

en: Options
af: Opsies

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Order
af: Bestelling
