Webform Report (6.x-2.0-rc2) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: Title
hr: Naslov

en: delete
hr: izbriši

en: Delete
hr: Izbriši

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Edit
hr: Uredi

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: none
hr: ništa

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Export
hr: Izvezi

en: Update
hr: Ažuriraj

en: View
hr: Pregled

en: results
hr: rezultati

en: Text
hr: Tekst

en: Options
hr: Opcije

en: Configuration
hr: Konfiguracija

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Add Filter
hr: Dodaj filter

en: Filters
hr: Filteri

en: Order
hr: Poredak

en: Hidden
hr: Skriveno

en: PHP Code
hr: PHP kod
