Webform Report (6.x-2.0-rc2) - en to sk translation catalogue (39 entries)

en: Title
sk: Nadpis

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Hľadať

en: none
sk: žiadne

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Export
sk: Exportovať

en: Update
sk: Aktualizovať

en: View
sk: Zobraziť

en: Format
sk: Formát

en: results
sk: výsledky

en: Options
sk: Nastavenia

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Add Filter
sk: Pridať filter

en: Option
sk: Možnosť

en: Filters
sk: Filtre

en: Order
sk: Poradie

en: Hidden
sk: Skryté

en: Webform
sk: Webformulár

en: PHP Code
sk: PHP kód

en: Export format
sk: Formát exportu

en: begins with
sk: začína s

en: contains
sk: obsahuje

en: Results per page
sk: Výsledkov na stránku

en: Comma (,)
sk: čiarka (,)

en: Tab (\t)
sk: tabulátor (\t)

en: Semicolon (;)
sk: bodkočiarka (;)

en: Colon (:)
sk: dvojbodka (:)

en: Pipe (|)
sk: zvyslý oddelovač (|)

en: Period (.)
sk: bodka (.)

en: Space ( )
sk: medzera ( )

en: between
sk: medzi
