Webform Report (6.x-2.0-rc2) - en to sv translation catalogue (42 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: none
sv: ingen

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Export
sv: Exportera

en: Update
sv: Uppdatera

en: View
sv: Visa

en: results
sv: resultat

en: Options
sv: Alternativ

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Add Filter
sv: Lägg till filter

en: Option
sv: Val

en: Filters
sv: Filtrering

en: Order
sv: Ordning

en: Hidden
sv: Dolda

en: greater than
sv: större än

en: less than
sv: mindre än

en: Webform
sv: Webbformulär

en: PHP Code
sv: PHP-kod

en: Export format
sv: Exportformat

en: begins with
sv: börjar med

en: contains
sv: innehåller

en: Results per page
sv: Träffar per sida

en: Comma (,)
sv: Komma (,)

en: Tab (\t)
sv: Tabb (\t)

en: Semicolon (;)
sv: Semikolon (;)

en: Colon (:)
sv: Kolon (:)

en: Pipe (|)
sv: Vertikalt streck/"Pipe" (|)

en: Period (.)
sv: Punkt (.)

en: Space ( )
sv: Mellanslag ( )

en: between
sv: mellan

en: Export Options
sv: Alternativ för export
