Webform Report (6.x-2.0) - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: none
ar: لا شيء

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Export
ar: تصدير

en: Update
ar: تحديث

en: View
ar: عرض

en: Format
ar: التنسيق

en: results
ar: النتائج

en: Text
ar: نص

en: Options
ar: الخيارات

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Add Filter
ar: إضافة المرشح

en: Option
ar: خيار

en: Filters
ar: المرشحات

en: Order
ar: الترتيب

en: Hidden
ar: مخفي

en: Delimiter
ar: مُحَدِد

en: equals
ar: يساوي

en: PHP Code
ar: كود PHP

en: contains
ar: يحتوي على
