Webform Report (6.x-2.0) - en to bo translation catalogue (28 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: none
bo: མེད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: results
bo: མཇུག་འབྲས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: PHP Code
bo: PHP སྒྲིག་ཡིག

en: contains
bo: ཚུད་པ

en: between
bo: བར་དུ་
