Webform Report (6.x-2.0) - en to eu translation catalogue (34 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: none
eu: bat ere ez

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Export
eu: Esportatu

en: Update
eu: Eguneratu

en: View
eu: Bista

en: Format
eu: Formatua

en: results
eu: Emaitzak

en: Text
eu: Testua

en: Options
eu: Aukerak

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Add Filter
eu: Iragazkia Gehitu

en: Filters
eu: Iragazkiak

en: Order
eu: Ordena

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: PHP Code
eu: PHP Kodea

en: Export format
eu: Esportaziorako formatua

en: contains
eu: dauka

en: Edit Link
eu: Esteka editatu

en: Comma (,)
eu: Kakotxa (,)

en: Tab (\t)
eu: Tabulazioa (\t)

en: Colon (:)
eu: Bi puntu (:)

en: between
eu: artean
