Webform Report (6.x-2.0) - en to hy translation catalogue (24 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: none
hy: ոչ մի

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Export
hy: Արտահանել

en: Update
hy: Թարմացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Format
hy: Ֆորմատ

en: results
hy: արդյունքները

en: Text
hy: Տեքստ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Edit Link
hy: Խմբագրել հղումը
