Webform Report (6.x-2.0) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: none
jv: ora ana

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Export
jv: Ngékspor

en: Update
jv: Dianyari

en: View
jv: Tampilan

en: results
jv: kasil

en: Text
jv: Teks

en: Options
jv: Opsi

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Order
jv: Urutan

en: Hidden
jv: Umpetan
