Webform Report (6.x-2.0) - en to km translation catalogue (23 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: none
km: គ្មាន

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Export
km: នាំចេញ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: View
km: មើល

en: Format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ

en: results
km: លទ្ធផល

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Filters
km: តម្រង

en: Order
km: លំដាប់

en: Hidden
km: ដែល​លាក់
