Webform Report (6.x-2.0) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: Update
mg: Ovana

en: Configuration
mg: Fanamboarana
