Webform Report (6.x-2.0) - en to nn translation catalogue (23 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: none
nn: ingen

en: Name
nn: Namn

en: edit
nn: endre

en: Export
nn: Eksporter

en: Update
nn: Oppdater

en: View
nn: Sjå på

en: results
nn: resultat

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Filters
nn: Filter

en: Order
nn: Sorteringsval

en: Hidden
nn: Skjult

en: contains
nn: inneheld

en: Edit Link
nn: Rediger lenke
