Webform Report (6.x-2.0) - en to os translation catalogue (15 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: none
os: нæй

en: Name
os: Ном

en: Export
os: Экспорт

en: Update
os: Сног кæн

en: View
os: Фенд

en: Format
os: Формат
