Webform Report (6.x-2.0) - en to sr translation catalogue (18 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Export
sr: Извоз

en: Update
sr: Ажурирање

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: Order
sr: Редослед

en: Hidden
sr: Сакривено

en: contains
sr: садржи

en: between
sr: између
