Webform Report (6.x-2.0) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Export
ug: ئېكىسپورتلاش

en: Update
ug: يڭىلاش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Text
ug: تېكىست

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Order
ug: تەرتىبى

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: Edit Link
ug: ئۇلانمىنى تەھرىرلەش

en: Sort By
ug: تىزىش
