Webform Report (6.x-2.1) - en to ca translation catalogue (51 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: view
ca: mostra

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Weight
ca: Pes

en: none
ca: cap

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Export
ca: Exporta

en: Update
ca: Actualitza

en: View
ca: Mostra

en: results
ca: resultats

en: Options
ca: Opcions

en: Configuration
ca: Configuració

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Add Filter
ca: Afegeix un filtre

en: Option
ca: Opció

en: Filters
ca: Filtres

en: Order
ca: Ordre

en: Hidden
ca: Ocult

en: Delimiter
ca: Delimitador

en: greater than
ca: més gran que

en: less than
ca: més petit que

en: Webform
ca: Formulari web

en: PHP Code
ca: Codi PHP

en: Export format
ca: Format d'exportació

en: begins with
ca: comença per

en: contains
ca: conté

en: does not contain
ca: no conté

en: Report
ca: Informe

en: Edit Link
ca: Edita l'enllaç

en: Comma (,)
ca: Coma (,)

en: Tab (\t)
ca: Tabulador (\t)

en: Semicolon (;)
ca: Punt i coma (;)

en: Colon (:)
ca: Dos punts (:)

en: Pipe (|)
ca: Barra (|)

en: Period (.)
ca: Punt (.)

en: Space ( )
ca: Espai ( )

en: Numeric
ca: Numèric

en: between
ca: entre

en: is empty
ca: és buit

en: Sort By
ca: Ordena per

en: is not empty
ca: no és buit

en: Submission
ca: Enviament
