Webform Report (6.x-2.1) - en to cs translation catalogue (44 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: view
cs: zobrazit

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Weight
cs: Váha

en: none
cs: žádné

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: View
cs: Zobrazit

en: Format
cs: Formát

en: results
cs: výsledky

en: Options
cs: Možnosti

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Add Filter
cs: Přidat filtr

en: Option
cs: Možnost

en: Filters
cs: Filtry

en: Hidden
cs: Skryté

en: PHP Code
cs: PHP kód

en: Export format
cs: Formát pro export

en: begins with
cs: začíná s

en: contains
cs: obsahuje

en: does not contain
cs: neobsahuje

en: Results per page
cs: Počet výsledků na stránku

en: Report
cs: Výkaz

en: Edit Link
cs: Upravit odkaz

en: Comma (,)
cs: Čárka (,)

en: Tab (\t)
cs: Tabulátor (\t)

en: Semicolon (;)
cs: Středník (;)

en: Colon (:)
cs: Dvojtečka (:)

en: Pipe (|)
cs: Svislá čára (|)

en: Period (.)
cs: Tečka (.)

en: Space ( )
cs: Mezera ( )

en: Numeric
cs: Číselné

en: between
cs: mezi

en: Sort By
cs: Seřadit dle

en: Submission
cs: Odeslaný formulář
