Webform Report (6.x-2.1) - en to el translation catalogue (44 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: view
el: προβολή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: none
el: κανένα

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Export
el: Εξαγωγή

en: Update
el: Ενημέρωση

en: View
el: Προβολή

en: Format
el: Μορφή

en: results
el: αποτελέσματα

en: Text
el: Κείμενο

en: Options
el: Επιλογές

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Option
el: Επιλογή

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Order
el: Σειρά

en: Hidden
el: Κρυφό

en: PHP Code
el: Κώδικας PHP

en: Export format
el: Μορφοποίηση εξαγωγής

en: begins with
el: αρχίζει με

en: contains
el: περιέχει

en: Report
el: Αναφορά

en: Edit Link
el: Επεξεργασία Συνδέσμου

en: Comma (,)
el: Κόμμα (,)

en: Tab (\t)
el: Στηλοθέτης (\t)

en: Semicolon (;)
el: Ελληνικό ερωτηματικό (;)

en: Colon (:)
el: Άνω-κάτω τελεία (:)

en: Pipe (|)
el: Αγωγός (|)

en: Period (.)
el: Τελεία (.)

en: Space ( )
el: Κενό ( )

en: Numeric
el: Αριθμητικά

en: between
el: ανάμεσα σε

en: Sort By
el: Ταξινόμηση κατά
