Webform Report (6.x-2.1) - en to eo translation catalogue (23 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: view
eo: rigardi

en: Edit
eo: Redaktu

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Weight
eo: Pezo

en: none
eo: neniu

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Export
eo: Eksportu

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: View
eo: Vidu

en: results
eo: rezultoj

en: Text
eo: Teksto

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Filters
eo: Filtroj

en: Order
eo: Ordo

en: Hidden
eo: Kaŝita
