Webform Report (6.x-2.1) - en to fil translation catalogue (19 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: delete
fil: tanggalin

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: view
fil: tingnan

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Search
fil: Hanapin

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Weight
fil: Timbang

en: none
fil: wala

en: Name
fil: Pangalan

en: edit
fil: wastuhin

en: Export
fil: Luwasin

en: Update
fil: Gawing bago

en: View
fil: Tingnan

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos

en: Filters
fil: Mga salaan
