Webform Report (6.x-2.1) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Description
mn: Тайлбар

en: view
mn: харах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: none
mn: хоосон

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Export
mn: Экспорт хийх

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: View
mn: Харах

en: Format
mn: Бүтэц

en: results
mn: үр дүн

en: Text
mn: Текст

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Order
mn: Дараалал
