Webform Report (6.x-2.1) - en to mr translation catalogue (22 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: view
mr: दाखवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Weight
mr: मुल्य

en: none
mr: काहीच नाही

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Export
mr: निर्यात

en: Update
mr: अपडेट

en: View
mr: बघा

en: Format
mr: रचना

en: results
mr: परिणाम

en: Text
mr: अक्षर

en: Options
mr: विकल्प

en: Configuration
mr: संरूपण
