Webform Report (6.x-2.1) - en to oc translation catalogue (31 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: view
oc: veire

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Weight
oc: Pes

en: none
oc: pas cap

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Export
oc: Exportar

en: Update
oc: Metre a jorn

en: View
oc: Veire

en: results
oc: resultats

en: Text
oc: Tèxte

en: Options
oc: Opcions

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Ascending
oc: Ascendent

en: Descending
oc: Descendent

en: Filters
oc: Filtres

en: Order
oc: Òrdre

en: Hidden
oc: Amagat

en: equals
oc: egala

en: PHP Code
oc: Còde PHP

en: contains
oc: cont=en

en: between
oc: entre

en: Sort By
oc: Triar per
