Webform Report (6.x-2.1) - en to ps translation catalogue (24 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Export
ps: بهرول

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: View
ps: ليد

en: Format
ps: بڼه

en: Text
ps: متن

en: Configuration
ps: سازول

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Order
ps: اوډون

en: Hidden
ps: پټ

en: PHP Code
ps: PHP كوډه

en: Report
ps: راپور

en: Edit Link
ps: تړونی سمون

en: Numeric
ps: شمېريز

en: between
ps: ترمنځ
