Webform Report (6.x-2.1) - en to sl translation catalogue (25 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: view
sl: pogled

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: none
sl: nič

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Export
sl: Izvoz

en: Update
sl: Posodobitev

en: View
sl: Prikaži

en: Format
sl: Oblika

en: results
sl: rezulati

en: Text
sl: Besedilo

en: Options
sl: Možnosti

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Filters
sl: Filtri

en: Order
sl: Vrstni red

en: Hidden
sl: Skrito
