Webform Report (6.x-2.1) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: நீக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: view
ta: நோக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: none
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: View
ta: நோக்குக
