Webform Report (6.x-2.1) - en to ta translation catalogue (29 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: அழி

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: view
ta: பார்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Weight
ta: எடை

en: none
ta: இல்லை

en: Name
ta: பெயர்

en: edit
ta: மாற்று

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Update
ta: புதுப்பிக்க

en: View
ta: பார்

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: results
ta: முடிவுகள்

en: Text
ta: உரை

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Ascending
ta: ஏறுமுகமான

en: Descending
ta: இறங்குமுகமான

en: Option
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: Order
ta: வரிசை

en: Hidden
ta: மறைந்தது

en: Report
ta: அறிக்கை
