Webform Report (6.x-2.1) - en to gl translation catalogue (46 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: view
gl: vista

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: none
gl: ningún

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Export
gl: Exportar

en: Update
gl: Actualizar

en: View
gl: Ver

en: Format
gl: Formato

en: results
gl: resultados

en: Text
gl: Texto

en: Options
gl: Opcións

en: Configuration
gl: Configuración

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Option
gl: Opción

en: Filters
gl: Filtros

en: Order
gl: Orde

en: Hidden
gl: Oculto

en: Delimiter
gl: Delimitador

en: equals
gl: iguais

en: Webform
gl: Formulario web

en: PHP Code
gl: Código PHP

en: Export format
gl: Formato de exportación

en: begins with
gl: comeza con

en: contains
gl: contén

en: Report
gl: Informe

en: Comma (,)
gl: Coma (,)

en: Tab (\t)
gl: Tabulador(\t)

en: Semicolon (;)
gl: Punto e coma (;)

en: Colon (:)
gl: Dous puntos (:)

en: Pipe (|)
gl: Tubería (|)

en: Period (.)
gl: Punto (.)

en: Space ( )
gl: Espazo ( )

en: Numeric
gl: Numérico

en: between
gl: entre

en: Submission
gl: Envío
