Webform Report (6.x-2.0) - en to ka translation catalogue (21 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: none
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Update
ka: განახლება

en: Format
ka: ფორმატი

en: results
ka: შედეგები

en: Text
ka: ტექსტი

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Hidden
ka: დამალული

en: PHP Code
ka: PHP კოდი
