Webform Report (6.x-2.1) - en to my translation catalogue (23 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: none
my: ဘာတခုမှမရှိ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Format
my: ပုံစံ

en: results
my: ရလာဒ်များ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Option
my: ရွေးရန်

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။
