Webform Report (6.x-2.1) - en to ne translation catalogue (21 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: View
ne: दृश्य

en: results
ne: परिणामहरू

en: Text
ne: अक्षर

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Hidden
ne: लुकेको
