Webform Report (6.x-2.0) - en to ro translation catalogue (32 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: none
ro: nimic

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Update
ro: Actualizare

en: View
ro: Afișează

en: results
ro: rezultaterezultate

en: Options
ro: Opțiuni

en: Configuration
ro: Configurație

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Add Filter
ro: Adaugă Filtru

en: Option
ro: Opțiune

en: Filters
ro: Filtre

en: Order
ro: Comandă

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Delimiter
ro: Delimitator

en: equals
ro: egal

en: PHP Code
ro: Cod PHP

en: begins with
ro: începe cu

en: contains
ro: conține

en: Edit Link
ro: Editați legătura

en: Delete Link
ro: Legătură de ștergere

en: between
ro: între
