Webform Report (6.x-2.0) - en to ur translation catalogue (18 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: none
ur: کوئی نہیں

en: Name
ur: نام

en: edit
ur: ترمیم

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Update
ur: تجدید

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Format
ur: فارمیٹ

en: Text
ur: متن

en: Hidden
ur: چھپا ہو ا
