Webform Revisions (6.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Operations
fr: Opérations

en: Cancel
fr: Annuler

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Revisions
fr: Révisions

en: Revert
fr: Revenir

en: revert
fr: revenir

en: Revision
fr: Révision

en: current revision
fr: version en cours
