Webform Revisions (6.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Revert
mn: Буцаах
