Webform Revisions (6.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Revisions
sl: Različice

en: Revert
sl: Povrni

en: revert
sl: povrni

en: Revision
sl: različice

en: current revision
sl: aktualna različica
