Webform Revisions (6.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Вилучити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Дії

en: Cancel
uk: Відмінити

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію не можна буде скасувати.

en: Revisions
uk: Версії

en: Revert
uk: Відновити

en: revert
uk: повернути

en: Revision
uk: Версія

en: current revision
uk: поточна версія

en: Webform
uk: Опитувач
