Webform Revisions (6.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Revisions
ast: Revisiones

en: Revert
ast: Desfacer

en: revert
ast: desfacer

en: Revision
ast: Revisión

en: current revision
ast: revisión d'anguaño
