Webform Revisions (6.x-1.0-beta1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Revisions
af: Weergawes

en: Revert
af: Rol terug

en: revert
af: rol terug

en: Revision
af: Weergawe

en: current revision
af: huidige weergawe
