Webform Revisions (6.x-1.0-beta1) - en to de translation catalogue (12 entries)

en: delete
de: löschen

en: Delete
de: Löschen

en: Submit
de: Speichern/Absenden

en: Operations
de: Operationen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: This action cannot be undone.
de: Dieser Vorgang kann nicht rückgängig gemacht werden.

en: Revisions
de: Versionen

en: Revert
de: Zurücksetzen

en: revert
de: Zurücksetzen

en: Revision
de: Version

en: current revision
de: aktuelle Version

en: Settings for
de: Einstellungen für
