Webform Revisions (6.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ارسال

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: انصراف

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل قابل بازگشت نیست.

en: Revisions
fa: بازبینی‌ها

en: Revert
fa: برگشت

en: revert
fa: برگشت

en: Revision
fa: بازبینی

en: current revision
fa: ویرایش فعلی
