Webform Revisions (6.x-1.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Revision
ps: بياكتون
