Webform Revisions (6.x-1.1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Submit
az: Təqdim

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Revisions
az: Reviziyalar

en: Revert
az: Qaytarma

en: Revision
az: Reviziya
