Webform Revisions (6.x-1.1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: delete
mg: fafao

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Operations
mg: Hatao

en: Cancel
mg: Aoka ihany
