Webform Revisions (6.x-1.2) - en to km translation catalogue (11 entries)

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Submit
km: ដាក់​ស្នើ

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: Revisions
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: Revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

en: revert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម​

en: Revision
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

en: current revision
km: ការ​ពិនិត្យឡើង​វិញ​បច្ចុប្បន្ន
