Webform Revisions (6.x-1.2) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Submit
fr: Soumettre

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Revisions
fr: Versions

en: Revert
fr: Rétablir

en: revert
fr: rétablir

en: Revision
fr: Version

en: current revision
fr: version en cours

en: Settings for
fr: Paramètres pour
