Webform share (6.x-1.3) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Import
de: Importieren

en: Export
de: Exportieren

en: Webform
de: Webformular

en: Import code
de: Code importieren

en: Webform Share
de: Webformular teilen
