Webform share (6.x-1.3) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Import
pt: Importar

en: Export
pt: Exportar

en: Webform
pt: Formulário

en: Import code
pt: Código de importação
