Webform share (6.x-1.3) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Reset
uk: Скинути

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Webform
uk: Вебформа

en: Import code
uk: Імпорт коду

en: Webform Share
uk: Поширення вебформ
