Webform share (6.x-1.3) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Reset
fi: Palauta

en: Import
fi: Tuo

en: Export
fi: Vie

en: Webform
fi: Verkkolomake

en: Import code
fi: Importoi koodi
